anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

10feniks1000
Użytkownik
Jestem nowym użytkownikiem ebay, nawet założyłam sklep z produktami Betterware.I co ?Nic się nie dzieje.Czyżby była tu tylko garstka polaków zaglądająca przypadkiem.Czy też kupujący tak nieufni.
Wiadomość 1 z 96
ostatnia odpowiedź
95 ODPOW. 95

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

restybis
Użytkownik
Zbyt mała oferta, brak reklamy - to tyle na początek żeby tu zaglądało mało osób.
Większość polaków korzysta z ebay raczej do zakupów na zagranicznych ebay-ach .
Allegro i świstak mają zdecydowanie większą ofertę krajową więc tam ludzie kupują.
Tu zagląda raczej polonia chcąca płacić przez paypal
Wiadomość 2 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

No tak... polacy to tu są, ale Polaków nie ma
Wiadomość 3 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

dziewanna1
Użytkownik
Ja też zauważyłam ,że jest mało wystawianych ''POLSKICH'' aukcji ,
jest wiecej drogich obcojęzycznych aukcji ,
co nie wszystkim Polkom i Polkim odpowiada.
~~~~~~~~~~~~ :-)) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wiadomość 4 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

jaga123-0
Użytkownik

Ja zrobiłam zakupy po raz pierwszy i pudło, zostałam perfidnie oszukana. Wpłaciłam kasę przelewem  i cisza, rozpłynął się. To były moje pierwsze i ostatnie zakupy na ebay

Wiadomość 5 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

jaga - czy jeśli będziesz miała stłuczke to nigdy więcej nie usiądziesz za kierownice? ,,Wpłaciłam kasę przelewem P.Piotrowi" Wpłacaj poprzez paypal
Wiadomość 6 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

jaga- nie rób zakupów u osób mających takie komentarze:,,Ja niestety następna głupia.Zapłaciłam i nic:( Jak dochodzić swoich praw?!"
Wiadomość 7 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

danutadanuta10
Użytkownik
Szkoda że eBay jest jeszcze tak mało popularny na naszym rynku . Allegro zdecydowanie prowadzi , choć dla mnie to okrutne zdziertusy i wyrwijgrosze . Tylko tak się ludzie przyzwyczaili do tego allegro i tak zostało .Kto wystawia coś tu i tam to wie o co chodzi . Dla mnie eBay jest solidniejszy i tańszy o 2/3. A jeżeli chodzi o przekręty , to wszędzie można się naciąć .I tak jest nie tylko ze sprzedającymi , ale kupujący też potrafią dobrze naciągać .
Wiadomość 8 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

A nie słusznie się obrażasz na eBay. Ja 95% pozycji kupuje właśnie tam i to od osób z całego świata, jestem szczęśliwy dlatego, że tych rzeczy nie kupiłbym u nas w Polsce. Pozdrawiam.

Wiadomość 9 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Ebay.pl nie nalezy do portali z najwiekszym natezeniem ruchu.
Wystawiaj tam gdzie jest duzo kupujacych np. na ebay.com z opcja widocznosci w UK. 60 mln uczestnikow miesiecznie murowane...

Wiadomość 10 z 96
ostatnia odpowiedź