anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

Moje bardzo egzotyczne miejca to


 


Reunion,


 


Nowa Kaledonia


 


Brunei Darussalam


 


Malezja


 


Thajlandia


 


Indie


 


🙂


 


można sprawdzić po wejściu na stronę ja, kliknięciu tej mapy, zakładka inne państwa


 


pozdrawiam

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 1 z 54
ostatnia odpowiedź
53 ODPOW. 53

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

Novosibirsk - Tam chyba ,,nie jest za upalno" i moją przesyłke może Biały Niedzwiedz zeżrec (razem z listonoszem):_|

Wiadomość 11 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

oj Nigeria była wpisana celowo :), mi przekręt nigeryjski nie grozi, bo oni kupują zazwyczaj elektronikę, lapki i komórki, a ja sprzedaję akcesoria do golarek


 


jakoś sobie nie wyobrażam aby taki z przekrętu chciał zapłacić PP w dodatku z wymaganą natychmiastową płatnością, no chyba, że wynalazł taki sam przedmiot na ebay.de lub es, gdzie wymaganej płatności nie ma


A na pl nie sprzedaję


 


a Afryka już kupowała, właśnie ten Reunion tam leży, ale jest państwem zamorskim Francji, z językiem urzędowym francuskim i prezydentem Sarkozy na czele .


 


Do tego pierwszego postu zapomniałem dodać Polinezję Francuską, gdzie wysłałem już jakiś czas temu, na mojej mapie, nie jest to wyszczególnione, bo kupujący w adresie PP zaznaczył Frację, a ta mapa jest zintegrowana z PP


 


No tak Novosybirsk to jeszcze Rosja, ale już Syberia 😄

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 12 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

Jeden z rodzajów przekrętów nigeryjskich polega właśnie na wybraniu drogiego przedmiotu z płatnością paypal.


 


Kupuje taki gośc kilka przedmiotów np. iPhonów i prosi adres PayPal do wysyłki kasy, po jego otrzymaniu wysyła spoof maila potwierdzającego wpłynięcie kasy na konto PayPal, gdzie tymczasem żadna wpłata nie została zanotowana.


 


Jeśli sprzedawca jest nieuważny i nie sprawdzi konta PayPal przez logowanie czy faktycznie kasa wpłynęła i wyśle przedmiot to niestety go traci.


 


P.S. Fajna mapkę masz w  szkoda tylko, że jest płatna :-(, moze jak się dorobię na eBay'u to sobie taką zabonuję B-)

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 13 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

zgadza się, dlatego ja ajfonów i innych przedmiotów co wzbudza zainteresowanie nie sprzedaję, niestety częsciami do golarek nie są zainteresowani a szkoda 😄


 


 


 


u mnie takie coś nie przejdzie, ponieważ ja kupującym wysyłam potwierdzenie z paypala


 


a co do mapy, to skopiowałem gotowy html i wkleiłem sobie na stronie, taką mapę mam na każdej aukcji, a jak nową wystawiam to automatycznie jest dodawana


 


ponieważ zależna od opinii to teraz płącę 45 dolarów na rok, (a mam ją od 29.01.2010), przyzwyczaiłem się do niej, tak długo jak będę sprzedawał na ebayu tak długo będę miał tą mapę


 


a dla Ciebie kosztuje tylko 19,99 dolarów na rok 🙂


 


aha mam pytanie ja się robi taką ikonkę "ja" jaką dodałeś to postu, pewnie trzeba znać język html


 


i drugie pytanie pod postem, chciałem załączyć stopkę, taką jaką ma np. Marek (stamps222), i aby ona była automatycznie dodawana jak jakiś post napiszę ( a ten tekst to z braku czasu nie odpowiadam na priva)


 


Jeśli wiesz jak to zrobić to napisz mi tutaj albo na mejla shaver.poland@googlemail.com


 


Dzięki i pozdrawiam 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 14 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

Witam,


 


Dodawanie ikonki  do tekstu na tutejszym forum jest znacznie prostsze niż się wydaje i wcale nie trzeba znac html (sam nie znam). Po prostu skopiowałem tą ikonkę znajdującą się obok Twojej nazwy użytkownika (Ctrl+C) i wkleiłem (Ctrl+V) w tekst. Banalnie proste co?


 


Na pytanie odnośnie stopki odpowiem niżej tymczasem mam do Ciebie pytanie. Otóż wspomnianą paczuszkę do USA wysłała w moim imieniu osoba w Polsce no i trochę niedopilnowała formalności tzn. nie zażądała numeru śledzenia przesyłki oraz zapomniała nakleic zieloną naklejkę C22 (deklaracja celna), natomiast udało się wysłac towar listem priorytetowym. Jeśli możesz to napisz pokrótce czego mogę się spodziewac, czy paczka dojdzie, czy zostanie zawrócona?


 


Pozdrawiam,

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 15 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

dziewanna1
Użytkownik

Ja  wysyłałam  do  prawie  wszystkich  krajów  Europy i  do USA  -  ale  te  egzotyczne zablokowałam z obawy  o  kłopoty. Ale  widać  że można tam  też  sprzedawać 😉


~~~ KAROLINA   SZCZECINIANKA ~~~~

Wiadomość 16 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

moje najnowsze egzotyczne miejsce to Martynika leżąca na Karaibach 🙂

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 17 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

i po raz kolejny sprzedałem do Reunion, to już chyba po raz 5

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 18 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

Tydzień temu sprzedałem po raz pierwszy do Ekwadoru, nie licząc do Brazylii.


 


Trochę się obawiam czy towar dojdzie 😉


 


Pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 19 z 54
ostatnia odpowiedź

Czy wysyłaliście już do jakiś egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej :)

dojdzie, dojdzie


 


to przecież to prawie to samo co Argentyna czy Chile, do których już wysyłałem


 


wczoraj miałem hit ebay'a


 


wysłałem wczoraj ziomkowi do Włoch, a ten pisze po godzinie, i pyta się czy numer jest poprawny, bo on nie może śledzić jej u siebie 😄


 


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 20 z 54
ostatnia odpowiedź