anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

Witam,

Czy wystawiając przedmiot na www.ebay.pl ukazuje się on również np: na www.ebay.de czy www.ebay.nl ?
Jest to jakoś ze sobą połączone ?

Bardzo zależny mi na tym aby moje przedmioty były wyświetlane na wszystkich ebayach lub na tych które sobie na przykład wybiorę z jakiejś listy.

Dzięki takiemu rozproszeniu mojej oferty jestem w stanie więcej sprzedać i nawiązać nowe kontakty handlowe.

Proszę o instrukcje co i jak ponieważ nie znam aż tak mocno zasad na jakich działa serwis ebay.

Pozdrawiam
Darek
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

Wystawiaj na tym Ebay na ktorym jest popyt na twoj artykul.

Aukcja wystawiona na ebay.pl jest wyswietlana na innych Ebayach jesli kupujacy uzyje wyszukiwarki zaawansowanej.
Niewielu to czyni...

Czynia to czesto kolecjonerzy lub poszukujacy artylulow typowo regionalnych zatem zalezy co sprzedajesz, mozesz ograniczyc wystawianie do ebay.pl i liczyc na szczescie lub innym np. ebay.com gdzie jest 140 mln odwiedzajacych miesiecznie.
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

Głównie interesuje mnie rynek skandynawski, holenderski, niemiecki, czeski, słowacki
Polska mnie nie interesuje bo tutaj ebay nie jest aż tak popularny.

Pozdrawiam
Darek
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

Czesi i Slowacy nie maja eBay.Skandynawia to Tradera (wlaściciel eBay).Niemcy i Holandia to normalny eBay.
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

Okey rozumie.

Czyli co mogę zrobić aby wystawiać aukcję przynajmniej w dwóch krajach ? Powiedzmy NIEMCY i SZWECJA

Oczywiście aukcje będą tłumaczone na język ojczysty danej platformy.
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

zaloguj sie w Niemczech i wystaw aukcje nastepnie zaloguj sie w Szwecji i tam wystaw druga aukcje. Jesli posiadzsz dwa takie przedmioty to mozesz je wystawic w tym samym czasie.
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź