anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

sercabit
Użytkownik
Witam.
Temat znalazlem w archiwum i nie da sie na niego odpowiedziec, wiec stworzylem nowy, aby podzielic sie swoja opinia.
Oto ten temat:
http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=100002435&start=0

-----------

heros333 - ale zdjecie ktore wyslales i profil jest taki sam. dodatkowo po jaka cholere wystawiasz pozytywy na tym koncie? chciales udowodnic ze allegro kasuje negatywy czy ze kupujesz cos na zarty?




Ja tez mialem blokowane konta i to nie jednokrotnie. Za kazdym razem byl wymyslany powod wyssany z palca. Na poczatku nawet nie bralem pod uwage mozliwosci korupcji w tak wielkim serwisie aukcyjnym (no bo gdzie korupcja? myslalem sobie. Nie pozwoliliby sobie przeciez na nieuczciwych pracownikow). Ale moje opinie i spostrzezenia po zablokowaniu juz ktoregos konta z kolei w takiej samej sytuacji ulegly zmianie. Probowalem roznych dochodowych biznesow. Poki sie nie wychylalem (nie promowalem aukcji i ceny mialem nie konkurencyjne) bylo wszystko ok. Ale moja "pazernosc", a bardziej chec wiekszego zysku byla zbyt duza. Wystawialem przedmioty po mocno konkurencyjnych cenach w stosunku do uzytkownikow ktorzy tych przedmiotow sprzedawali najwiecej. Promowalem aukcje i mialem konkurencyjne ceny. Gdy dochodzilo do sytuacji, ze mialem wiecej sprzedanych przedmiotow i to ponad dwukrotnie, od razu blokowali konto (czesto nawet duzo wczesniej, albo i na samym poczatku wystawienia tylko).
Dla przykladu - sprzedawalem konta RapidShare na rozne ilosci dni (Ci co nie wiedza co to rapidshare wysztarczy wpisac w google albo wikipedii). Na 30 dniowym koncie zarabialem 12-15 zl. Mozna zobaczyc teraz po ile one chodza na allegro. Konkurencja takie konta jakie ja mialem (z 8000 pkt.) ma za 22-25 zl. Ja mialem cene nawet 17-18 zl (nie jestem az tak pazerny jak oni). Szybciutko zablokowali mi konto. Jedno, potem drugie, trzecie, itd.


Swego czasu ktos podszywal sie podemnie pod moim loginem sercabit na roznych forach oferujac tanie konta i oszukujac ludzi - sadze ze to tez konkurencja.


Nie wiedzialem ze polega to na korupcji, ale nie ciezko bylo sie domyslic.
Z poprzednimi kontami nie mialem zadnego zwiazku. Nie moglem juz zalozyc konta na siebie bo poblokowali mi wszystkie, a dzialalem uczciwie. Same pozytywy, zawsze placilem rachunki. Korzystajac z kont znajomych tez poblokowali.
Pozniej zaczalem korzystac z innego IP zeby nie mieli powiazania. Zalozylem konto na falszywe dane, dbalem o to zeby numer konta byl nowy (taki z ktorego wczesniej nie korzystalem), tworzylem zupelnie inne szablony aukcji, dawalem zupelnie inne zdjecia. Ale zadna z czynnosci nie skutkowala. W koncu stwierdzilem ze chromole to Allegro, ale teraz zastanawiam sie czy sam nie oplacac takiego admina. No bo skoro inni moga na tym pozadnie zarobic to czemu ja nie moge?
Zarobki na takich kontach Rapid sa bardzo duze. Zarabiajac na jednym koncie 15-20 zl (na koncie 30-to dniowym, a sa jeszcze 3 miesieczne, pol roczne i roczne) i sprzedajac ich 500 na tydzien lub wiecej... No zarobki to sa nastki tysiecy zlotych miesiecznie do kieszeni. Wiec nie dziwie sie ze tacy ludzie maja na tyle pieniedzy zeby oplacac adminow.
To tylko konta 30-to dniowe. Na koncie rocznym zarabia sie 120-150 zl na czysto.

Jestem w 100% przekonany, ze admini maja w tym swoje udzialy, a niektorzy nawet sami to robia. Znienawidzialem ten caly serwis.

Nie wiem czy dobrze czy zle ze sie tutaj wypowiadam, chcac dalej tam sprzedawac, ale chce uswiadomic ludzi, ze Allegro to jeden wielki chlam. Mam nadzieje ze eBay w Polsce sie rozwinie na tyle, zeby chociaz konkurowac z Allegro. Tutaj nie ma korupcji. Mozna spokojnie sprzedawac, nie martwiac sie o to ze jutro zablokuja mi konto i nie bede mial za co rachunkow poplacic ani co do gara wlozyc. Najgorsze jak jest sie bez skonczonych studiow, bez pozadnej pracy i trzeba kombinowac liczac na takie serwisy jak allegro (mozna sie przeliczyc) [tak wiec dzieci - nie kombinujcie tylko dbajcie o swoja przyszlosc, bo moze byc dla Was za pozno jak sie obudzicie z reka w nocniku - tak jak dla mnie i dla wielu innych - szkola, szkola, szkola i nauka - to Wasza przyszlosc].


PS. Nie sciemniam. A negatywy ktore (ebay) mam na koncie sa wystawione dlatego, bo gosc ktory mi sprzedawal tamte przedmioty, zwyczajnie mnie zrobil w konia. Nie mialem czego wyslac ludziom i zwrocilem pieniadze, ale nie wszystkim starczyly przeprosiny i dali takie komentarze jakie dali (nie wszyscy).
PS2. Jestem uczciwa osoba, ale jesli lapowka dla admina ma mi pomoc w tym zeby utrzymac rodzine, to tak zrobie. Ciezko wykarmic rodzine pracujac na budowie (a z moim wyksztalceniem tylko tam mnie przyjma).
PS3. Prosze mnie nie skreslac ani negatywnie nie komentowac. Jestem ucziwy w stosunku co do kupujacych. Wiem ze lapowki sa zle itp., ale w takim zyjemy swiecie. Jak nie ja to ktos inny.
Wiadomość 1 z 46
ostatnia odpowiedź
45 ODPOW. 45

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

cezcez_pl
Użytkownik
Z płaczem to pod kościół.
Wiadomość 2 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

sercabit
Użytkownik
z takimi wypowiedziami to do przedszkola

czytalem o Tobie i wiem ze tez wojujesz z allegro. wiec zamiast sie durnie wypowiadac zrobilbys cos pozytecznego.
Wiadomość 3 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

Wojowanie to cecha mężczyzny, resztę dopowiedz sobie sam.
Wiadomość 4 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

cyt. Wiem ze lapowki są zle ..., a to coś nowego .
Wiadomość 5 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

cezcez_pl
Użytkownik
zrobilbys cos pozytecznego.


Zrobiłem- dałem ci dobrą radę. Możesz jescze napisać do "Bravo Girl".
Wiadomość 6 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

sercabit
Użytkownik
"cyt. Wiem ze lapowki są zle ..., a to coś nowego ."

daremni jestescie ludzie. to po co jest forum? nic tu nie mozna napisac bo zaraz sie spotkasz z krytyka?

z calym szacunkiem, ale chyba macie problemy ze soba, bo szukacie zwady i zaczepki przy kazdej mozliwej okazji. wypowiadacie sie w tematach krytykujac i wysmiewajac ludzi, no i po co? forum jest od dyskusji i wypowiedzi (cos wnoszacych). Wasze wypowiedzi nic nie wnosza, jedynie krytykuja niepotrzebnie wypowiadajacego.
Taka NIESOBIA wylapala 3 slowa z calego zdania i cwaniakuje ze to oczywiste. Wiadomo ze to oczywiste, ale te 3 slowa nawiazywaly do czegos. Wiec po kiego .... sie wypowiadasz w ten sposob...



"Zrobiłem- dałem ci dobrą radę. Możesz jescze napisać do "Bravo Girl"."

Czytasz takie pisemka dla nastolatek? To juz wiemy ze jestes wierzacy i lubisz czytac szmatlawce. To Twoja ciemna czy jasna strona? (nie odpowiadaj)
Wiadomość 7 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

squadack
Użytkownik
http://rtfm.killfile.pl/#lajza


--
RoMan
squadack O Mnie...


--
RoMan
squadack O Mnie...

Wiadomość 8 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

sercabit
Użytkownik
"Tacy napadający to albo lamerzy bez pojęcia, którzy wierzą, że są niebywałymi fachowcami, albo psychologowie z bożej łaski..."
Wiadomość 9 z 46
ostatnia odpowiedź

ADMINISTRACJA Z ALLEGRO TO OSZUŚCI - odpowiedź na temat z archiwum

defcon4x4
Użytkownik
Do "sercabit".
Mam prośbe daj mi te konta na rapidzie ja ich będę sprzedawał na allegro i jeżeli mnie zablokują to jestem skory ci uwierzyć. A co do zysków to pogadamy. Jakoś nie chce mi się uwierzyć że blokowali ci każde konto jakie zakładałeś, bo za bezpodstawne blokowanie mógłbyś ich pozwać a prawo europejskie chroni bardziej konsumenta niż sprzedawce (allegro (dostawca usług)). Jestem na allegro od 2006 i do tej pory wyłącznie kupowałem.
Wiadomość 10 z 46
ostatnia odpowiedź