Wystawienie faktury dla kupującego

Witam,

Sprzedałem swój pierwszy przedmiot na ebay.pl. Problem jest następujący: jak mogę zmienić koszty wysyłki przedmiotu - chcę aby wyniosły 0,  a nie tyle ile wynoszą w opcjach wysyłki w aukcji? Kiedy wystawiałem aukcję tej opcji nie było więc dałem jakąś tam kwotę a w opisie zaznaczyłem, że wygrany przedmiot prześlę mailem (wówczas koszty wysyłki nie są potrzebne bo i tak kupujący otrzyma wszytskie informacje aby cieszyć się "przedmiotem"). Gdyby ktoś pytał - chodzi o kod umożliwiający obejrzenie filmu.

Kupujący zaproponował abym mu przesłał link do płatności PayPalem ale nie wiem jak go wygenerować.

Po prostu chcę przesłać kupującemu fakturę z kwotą za wylicytowany przedmiot, bez kosztów wysyłki (a tych nie mogę zlikwidować kiedy przechodzę do opcji wystawiania faktury).

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

1.Na aukcji masz link  po  by wyslac fakture i na niej mozesz wpisac kwoty albo 2.na liscie sprzedanych aukcji po prawej rozwin menu gdzie rowniez masz opcje wysylki kosztow calkowitych

 

3. na Paypal wybierz przycisk "zazadaj zaplaty" czy jakos tak - przycisk jest w pasku u gory

 

lub, jesli masz konto firmowe Paypala mozesz wybrac opcje wysylki faktury

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay