Towar wysłany a ebay chce zwrotu pieniędzy !!!!

Witam!

 

Sprzedałem komplet wentylatorów do USA

http://www.ebay.pl/itm/281639018194?ssPageName=STRK:MESOX:IT&_trksid=p3984.m1559.l2649

w opcji wysyłki miałem zaznaczoną opcję za 190zł, wysyłka ekonomiczna międzynarodowa. Otrzymałem pieniądze przez paypal, towar wysłałem tego samego dnia. Zamieściłem numer listu trackingowego do śledzenia paczki na ebay. Minął miesiąc a paczka nie doszła, kupujący otworzył spór. Ebay rozpatrywał to jakieś 2 tygodnie, w tym czasie nie otrzymałem żadnego pytania o to czemu packa nie doszła. Dziś otrzymałem informację że przyznano zwrot pieiędzy kupującemu i zamknięto sprawę. Mi każą opłacić rachunek na ponad 2 tys. zł. Jak dla mnie to skandal! Opinia została wydana jednostronnie! Proszę o pomoc w tej sprawie

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Mam podobny problem. Paczka dostarczona, a ebay rozpatrzyl spor na korzysc kupujacego! Kupuajcy nie oddal pieneidzy, ktore ebay mi doliczyl do rachunku!  Moalo tego, jak byk widac ze paczka dostarczona, zlozylam odwolanie, znowu na korzysc kupujacego rozpatrzyli! I do tego nie ma sie jak z nimi kontaktowac emailem bo kontakt tylko telefoniczny! Co tu zrobic??

 

 

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay