Super Sprzedawca

Witam, można otrzymać poziom super sprzedawcy na ebay.de kiedy konto zarejestrowane jest na ebay.pl?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Super Sprzedawca

Napisze z mojego doswiadczenia: posiadam super sprzedawce zdobyty na Ebay.com (tam mam konto zarejestrowane) ale tytul wyswietla sie na innych Ebayach,rzypuszczam ze na wszystkich.

Sadze ze tytul ten zdobyty na Ebay.pl bedzie wyswietlany gdzie indziej bo dlaczego nie?

Moze ktos z tytulem super sprzedawcy zarejestrowany na Ebay.pl odpowie a jak nie to znajdz super sprzedawce wyszukiwaniem zaawansowanym i zobacz czy jego tytul  wyswietla sie na innych Ebayach.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Super Sprzedawca

Napisze z mojego doswiadczenia: posiadam super sprzedawce zdobyty na Ebay.com (tam mam konto zarejestrowane) ale tytul wyswietla sie na innych Ebayach,rzypuszczam ze na wszystkich.

Sadze ze tytul ten zdobyty na Ebay.pl bedzie wyswietlany gdzie indziej bo dlaczego nie?

Moze ktos z tytulem super sprzedawcy zarejestrowany na Ebay.pl odpowie a jak nie to znajdz super sprzedawce wyszukiwaniem zaawansowanym i zobacz czy jego tytul  wyswietla sie na innych Ebayach.

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Super Sprzedawca

Z tego co wiem, w tym momencie jestem Super Sprzedawcą na ebay.pl i logo super sprzedawcy wyświetla mi się we wszystkich serwisach ebay, jednak zniżka 20% jest wyłącznie na ebay.pl

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Super Sprzedawca

Hej zobaczcie moje foty! Super wyszły! Zapraszam do obejrzenia www.lexa.vip.

Jak chcesz więcej to dzwoń miśku 😘

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź