Rozpoczęcie sprzedaży za granicę

Witajcie.

 

Zostałem poproszony o wystawienie kilku produktów na ebay tak aby były widoczne wszędzie gdzie sie tylko da. Konto jest założone świerze na ebay.pl wraz ze sklepem i brak tutaj opinii za sprzedaż. Konto PayPal mam podpięte i mogę prowadzić wysyłke na caly świat. Tutaj mam kilka pytań bo czytam działy pomocy kilka tematów i tutaj piszą inaczej i tutaj.
1. Jak zaczać sprzedawać? Tzn zby było widać aukcje na innych ebayach to wsytawić aukcje na ebay.pl w języku angielskim i będzie ją widac?
2. Czy jeżeli mam aktywne konto na ebay.pl i zalozony sklep czy konto np na ebay.com ma te same opcje czyli aktywne juz konto i załozony sklep?

3. Co zrobić zeby aukcje były widoczne za granicą? Jak to wystawić? Podkreślam że nie mam opinii za sprzedaż jeszcze.
4. Bo z tego co czytałem musi minąc 90 dni od wystawienia pierwszego przedmiotu żeby sprzedawać za granica. Tak wyczytałem w pomocy.

 

Porsze o pomoc bo jestem zagubiony troche w tym wszystkim już.

 

Pozdrawiam Dawid.

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Witam

 

Żeby zacząć efektywnie sprzedawać musisz przejść niestety to co wszyscy.

Niestety musi upłynąć 90 dni od pierwszej sprzedaży na naszym ebayu. Następnie bedziesz mógł zaczać wystawiać na innych ebayach. Sklep możesz posiadać tylko jeden i tu już kwestia wyboru na który rynek się nastawiasz, optymalne to UK, Niemcy i USA.

Dopuki nie zdobędziesz 10 opini za sprzedaż na rynku lokalnym + 90 dni nie możesz właczyć wysyłki za granicę a co za tym idzie twoje aukcjie nie bedą widzoczne nawet po odchaczeniu opcji "cały świat".

Język aukcji msisz dostosować do kupujących czyli na Niemcach DE , reszta raczej Angielski.

 

Jak coś pytaj może ktoś coś więcej dopowie

 

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay