dlaczego nie moge wystawic negatywnej opini?

jadzka24
Użytkownik

sprzedałam przedmiot ale osoba ktora go wygrała nie kupiła go, rozmyśliła sie. niestety gdy chciałam, wystawić jej opinie negatywna okazalo sie, że już nie moge. było tylko, że moge wystawić pozytywna  lub poźniej zoopiniować.jak to zrobić?

Pokaż cały temat

Ebay to bardzo przyjazny serwis aukcyjny dla sprzedających. Kupujący mogą robić zakupy dla żartów a sprzedający nie może nic na to poradzić. Całkiem nie rozumiem polityki Ebay !!! Przecież to dla sprzedającego zależy na ocenach pozytywnych i on o nie dba. Przykładowo jeżeli sprzedaję i mam sporo negatywów to wiadomo że ludzie będą wtedy mniej kupować lub wcale. Natomiast jeżeli kupujesz to kogo obchodzi jakie opinie ma kupujący.    Ten system opinii jaki jest obecnie na ebay to świetny system dla nieuczciwej konkurencji. Wystarczy pozakładać kilka lipnych kont i zrobić zakupy u konkurencji następnie nie płacąc wystawiamy negatywy.    Niestety Ebay jest ślepy na to. Powinne być takie same zasady dla kupujących i sprzedających. Zresztą co tu dużo gadać taka polityka Ebay doprowadziła do tego że w Polsce ten serwis jest zaledwie zauważalny (jaka jest sprzedaż na Ebay.pl)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay