Otrzymywanie zapłaty na ebay.co.uk

Hej wszystkim! Mam pytanie dotyczące wystawiania przedmiotu i otrzymania płatności za niego na ebay.co.uk

 

W kartę produktu wszystko zostało wgrane, ale w moich ustawieniach konta mam wprowadzoną kartę kredytową - i teraz pytanie, jak to wygląda po stronie kupującego - na stronie produktu podałam konto, na które prosze o przelewy, ale i tak eBay wymaga odemnie zaznaczenia opcji paypal i wprowadzenia maila do otrzymywana (zakąłdam) informacji o przelewie. I teraz pytanie moje - jak to ma działać, skoro nie mam podpiętego konta paypal, ale tylko kartę?

 

I dodatkowo, chciałam zapytać kiedy schodzą opłaty z eBaya? Przed otrzymaniem przelewu już na moje konto, czy to są opłaty, które muszę wykonać po otrzymaniu zapłaty?

 

Z góry wieklie dzięki za pomoc!

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Otrzymywanie zapłaty na ebay.co.uk

Wprowadzajac email do otrzymywania wplat na Paypal automatycznie podpinasz swoje konto Paypal do konta Ebay. Kupujacy wpalci ci na ten email Uwaga. Wpisz email uwaznie. Jesli popelnisz blad w email - kupujacy wplaci na nieistniejace konto (albo, co gorsza na konto kogos innego). Aby otrzymac pieniadze z powrotem bedzie musial czekac miesiac. Ebay przysle ci rachunek 15-stego lub ostatniego miesiaca do uregulowania. Wowczas podadaz jak go mozesz uregulowac. Zwykle odbywa sie to karta lub Paypalem. Mozesz ustawic autoamtyczne pobieranie z karty lub paypala.
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź