anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

 Nie można zakończyć wystawiania aukcji, ponieważ pojawia się komunikat:

 

Przepraszamy za utrudnienia

 

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

 

Od kilku dni to samo, jedyna odpowiedź na email to żeby wyczyścić ciasteczka. Z desperacji próbuję na 2 komputerach, tablecie smarcie i wszędzie to samo.  Nie ma tu mowy o żadnym limicie bo to ebay.pl, a przedmiot kosztuje 10zł.

 

Ktoś coś? Może jakiś szczęśliwiec otrzymał odpowiedź z informacją jak rozwiązać problem?

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

Uzyj innej przegladarki. Wystaw aukcje od poczatku z  jak najprostszymi opcjami. Nie wstawiaj linkow, nic nie wklejaj.

Mnie kiedys pomoglo przeskoczyc jakis blad w procesie. Oczywiscie ciasteczka, pliki, antywirus

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

Przerobione- na 5 przeglądarkach próbowałam, 1 zdjęcie, żadne rozszerzenia , opcja "za przysłowiony grosik". Cache i ciastka to czyszczę co chwilkę  - i nic.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

Aha, uaktualnij Java a takze X-controls

A wpierw wystaw na ebay.com - jesli tam nie bedzie przeszkod to moze namieszali cos polscy programisci ....? Zlos aby wiedzieli ze maja problem i poczekaj az naprawia
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

Te opcje przerobione. To coś "u Nich" było. Po kolejnych próbach i screenach, poprosiłam,żeby wystawili z mojego konta aukcję. Po jakiś zmianach "poszło". Możliwe,że w nadanych uprawnieniach był jakiś błąd po zmianach technicznych kilka dni wcześniej. Już działa. 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź