MC010. W kółko - Odblokowanie, aukcja, blokada.

Witam,

zarejestrowałem się na ebay.de.

Po kilku dniach wystawiłem pierwszą aukcję na której były 4 przedmioty w dwóch wariantach.

Dodam że przedmiot ten jest tak zwanym NOŁNEJMEM i nie ma w nim ani słowa o jakiejkolwiek marce.

Następnego dnia dostałem MC113 blokada konta (mail po niemiecku). Więc spanikowany napisałem do polskiego ebaya co robić.

Poprosili o skan dowodu, fakturę za wystawione przedmioty, dokumenty rejestracji firmy.

Dostali.

Następnego dnia konto odblokowane i piszą że mogę wystawić ponownie przedmiot.

Wieczorem wystawiam więc ponownie ten sam przedmiot i... MC010 konto ograniczone (znowu po niemiecku). Ale tym razem w mailu napisali że chcą dokumenty (DOKŁADNIE TE SAME) i że mam je przesłać do 72 godzin. No to wysyłam. I czekam....

Po 3 dniach nie wytrzymałem i napisałem do nich że zwariuję jak zaraz nie odpiszą.

Odpisali na czwarty dzień rano: że przepraszają że to tak długo trwało, oraz że konto odlokowane (maile przyszły dwa podobnej treści - po polsku i niemiecku) oraz można śmiało wystawiać.

No to ja znowu tę samą aukcję.

Jakie było moje zdziwienie jak następnego dnia znowu dostałem maila MC010 konto ograniczone (znowu po niemiecku).

A najlepsze jest to że jest dokładnie tej samej treści jak poprzedni i chcą DOKŁADNIE TE SAME DOKUMENTY PO RAZ TRZECI.

Czy to normalne? Napisałem do niemieckiego i polskiego że chyba coś u nich jest nie tak i proszę o pomoc bo to tak nie może być że odblokują, poklepią po ramieniu że można już to wystawiać i potem znowu blokada. Nie odpisali jeszcze.

Miał ktoś podobnie?

Co to może być?

Dodam że konto o którym piszę to nie jest to z którego piszę teraz do Was więc nawet nie ma co sprawdzać.

Pozdrawiam, podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay