Jak wystawić przedmiot na ebay.com

Witam!

Proszę o pomóc - jak wystawić przedmiot na ebay.com aby był widoczny dla wszyscych?

Czytałem że trzeba zrobić 10 sprzedaży w ciągu trzech miesięcy na ebay.pl - ale czy to musi być 10 przedmiotów czy 10 użytkowników co dokonały zakupy u mnie?

Cały czas wystawiam przedmioty na ebay.pl z darmową wysyłką ale idzie bardzo wolno

Pokaż cały temat

wymóg 10 komentarzy od kupujących już raczej nie obowiązuje > mozna wystawiać nie czekajac na 10 komentarzy. sprawdź odpowiedz ebay.pl na pytanie z facebooka poniżej

 

https://www.facebook.com/ebaypl/posts/1811639205742048

 

Cytuję i bolduję

 

"Witam

Mam pytanie: Wiem, że aby sprzedać za granicę trzeba posiadać dziesięć komentarzy jako sprzedawca w Polsce, a czy jeśli zagraniczny kupujący który korzysta z polskiego serwisu u mnie zalicytuje a ja nie posiadam tych dziesięciu komentarzy tylko np. sześć to czy wtedy też obowiązuje blokada sprzedania poza Polskę ? Proszę o informację.

 
eBay.pl
 
eBay.pl Witaj Ryszard, wymóg dotyczący 10 komentarzy dotyczył kiedyś sprzedaży bezpośrednio w naszych zagranicznych serwisach / wystawiania w nich ofert i niekiedy także oferowania wysyłki za granicę w ofertach krajowych. Obecnie takich blokad nie powinieneś napotkać nawet z 6 opiniami za sprzedaż. Pozdrawiamy"
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay