Brak możliwości płacenia kartami przymus stworzenia payment geteway?

Witam tak jak w temacie po jakimś czasie bo na poczatku działało [chyba po przekroczeniu jakiejś sumy $] nagle odebrali mi możliwosc dodania do aukcji opcji zapłaty karta mastercard/visa tylko moge dodać opcje zapłaty przez paypal.A wiadomo każdy paypala nie ma i utrudnia to zycie.

Lecz w momencie wystawiania aukcji z tą opcja [zaplata kartami] wyskakuje komunikat o zrobieniu jakiegos payment gatewaya

 

 

Attention!

In order to use the credit card option you need to have both a valid Internet Merchant account and a payment gateway in place to secure the transactions. To find out more about this please review the information on the following page: How Payment Gateways Work

 

W tym momencie zaznacze ze moj angielki nie jest na ekstra poziomie i tak jak rozumiem o co chodzi oraz po co to jest to moje pytanie brzmi czy to jest bezplatne czy trzeba to robic czy idzie to jakoś obejść.Fajnie by było jakby ktoś wytłumaczyć krok po kroku co i jak z góry dziękuje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •   
      
Pokaż cały temat

ze wzgledu na bezpieczenstwo transakcji karte moga przyjmowac tylko znani sprzedawcy. Sklepy, restauracje, dostarczyciele uslug itp musza byc bankowi znani stad potrzeba utworzenia

http://pages.ebay.com/help/pay/payment_gateways.html

 

co jest platne procentem od sprzedazy (3 do 6%). Zapytaj w banku ile biora. 

 

Paypal oferuje mozliwosc przyjmowania karty gratis ale trzeba miec  u nich konto. od transakcji placi sie prowizje  ok 3%.

 

 

Rosnacym trendem jest ze sprzedawcy (nawet duze skelpy) oferuja Paypal bo rachnek jest prosty 3% vs  3 do 6 % . Nawet jesli nie dzialaja na Ebay.

 

Moja rada: zaloz konto Payapl

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań