Blokowanie niechcianego kupującego

Dobry wieczór,                                                                                                                                                                               Niedawno zadałem podobne pytanie . Pytanie i odpowiedz znalazłem dzięki pomocy innego sprzedawcy. Pytanie nie jest dziwne ale potrzebne dla być może innych użytkowników - sprzedawców jak i użytkowników -kupujących. Jest potrzebne ponieważ kupujący i sprzedający w Polsce nie ma Ochrony . Jeśli sprzedajesz za granicę lub w Polsce to jedyna ochrona istnieje jeżeli sam nie złamiesz regulaminu PayPal lub za namową kupującego nie zrobisz czegoś głupiego. Ostatnio regulaminy w innych Państwach Unii Europejskiej uległy modyfikacji na niekorzyść samych sprzedających. Nie rozumiem dlaczego moje pytanie i odpowiedz została usunięta z ogólnodostępnego forum użytkowników eBay.pl                                                                                                                                Pozdrawiam               

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE
2 ODPOW. 2

Blokowanie niechcianego kupującego

Witam ,                                                                                                                                                                                        Dziękuję za odpowiedz. Póżniej sprawdzałem i rzeczywiście nikt nie ususnął. Oby tak dalej. W innych serwisach są nagminnie moderatorzy i takie wiadomości są moderowane lub usuwane. Co do blokady i niechcianych wiadomości podzielę się spostrzeżeniami. Sądziłem ,że to działa. Wpisałem loginy , zatwierdziłem. Po kilku dniach sprawdzam . Loginy wpisane nadal jako zablokowane i zdziwienie. Zablokowany użytkownik ponownie do mnie wysyła wiadomości. Jednym słowem nie do końca ta blokada jest skuteczna. Nie wiem czy nadal ma możliwość licytowania i kupownania?                                                                                                            Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź