Aukcje z ebay.de nie widoczne na ebay.com

Mam aukcje wystawione na ebay.de (z wysyłką na cały świat)

Przez ebay.com są one nie widoczne, nawet na stronie przedmiotów użytkownika, (natomiast z konta ojca, aukcje wystawione w ten sam sposób są widoczne) dodam, że moje ma ok 2 miesiecy i ok 20 komentarzy natomiast ojca juz ładnych kilka lat i prawie 1000 opini?

w czym może tkwić problem? w tym że moje konto jest świerze i dlatego aukcje nie są widoczne na ebay.com

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

 

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

 

Po 24 godz powinna byc widoczna ale wez pod uwage pozycjonowanie ktore zalezy od osiagniec sprzedawcy np. ilosc komentarzy, wysokosc sprzedazy, czas wysylki, akceptowanie zwrotow, akceptowanie Paypal itp.. Ebay na ktorym wystawiasz a na ktorym szukasz ma rowniez znaczenie.Takze ilosc wynikow w wyszukiwaniu.

Niektore Ebaye wyswietlaja wyniki wyszukiwan z innych portali jesli starcza na to czasu wyszukiwarce.

 

Z regul Ebay.com:

http://pages.ebay.com/help/sell/globalexposure.html

 

International site visibility requirements:

The international site visibility feature only appears in the Sell Your Item form if you meet the following qualifications:

You must have a verified PayPal account associated with your seller account.

 

Your listing must offer PayPal as a payment option.

 

You must have a Feedback score of 10 or more.

 

If you’re listing on eBay.com or eBay.ca, your item’s location country can’t be the U.K. or Ireland.

Your item must be posted in an eligible category. Ineligible categories include video games, DVDs and movies, hunting knives, auto parts, and vehicles.

You must offer shipping to the U.K., Europe, or worldwide. Specifying shipping service to these areas is highly recommended, since listings without specified shipping may be moved to the bottom of Best Match search results.

Your listing must meet all applicable country policies.

 

Wystawiaj na Ebay.com gdzie za drobna oplata aukcja bedzie widoczna na Ebay w UK. Mala doplata a rynek ogromny

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań