jak zapłacić przelewem, po uzgodnieniu tego ze sprzedającym, ale w opcjach płatności tego nie ma

Witam,

Napisałam wiadomość do sprzedającego z zapytaniem o inną formę płatności (przelew), mam PayPala, ale chciałabym zrobić przelew bezpośrednio sprzedającemu w innej walucie, niż ta, w której przedmiot jest na aukcji. Sprzedający zgodził się na to i podał kurs po jakim mam przelać pieniądze. Mam pytanie czy opcja przelewu będzie widoczna po dokonaniu zakupu lub finalizowaniu? Bo jak na razie występuje on w opcjach płatności. Kiedyś sprzedający na aukcji zmienił koszty przesyłki na ustalone (wzrosły) jeszcze przed zakupem bo w formularzach ciężko to pozmieniać. Czy w tym wypadku może zrobić tak samo? Czy pisać do sprzedającego i poprosić o dodanie tej opcji?

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zastanow sie czy warto ryzykowac. Jesli produkt nie dotrze lub dotrze nie taki jak w opisie to nic nie zrobisz. Po to powstal Paypal aby uniemozliwic lub bardzo  utrudnic nieuczciwym sprzedawcom wyludzenie  i chronic kupujacych.

 

 

Widze ze zaczynasz przygode na Ebay.... Generalna zasada dla kupujacych na Ebay  jest uzywanie Paypala. Nic Cie nie kosztuje

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań