Nie otrzymałem zakupionej rzeczy lecz zwrot kasy - chce wystawić negatywa.

Witam,  kupiłem okazyjnie kartę graficzną NONAME, bez gwary, ale cena ok 50% rynkowej dlatego kupiłem.

 Sprzedawca wystawił mi od razu pozytywny komentarz , był bardzo uprzejmy  miły etc. ale karty sumasumarum nie wysłał,  bo jak się finalnie  okazało, nie miał już ich na stanie - wszystkie chyba sprzedał.

 

Ja  czekałem na wysyłkę 14 dni,  tyle mu dałem czasu,  bo wpierw zapewnił mnie, że musi uzupełnić zapasy i że parę dni może mu to zająć.  OK pomyśałem, mogę poczekać trochę. W sumie 2 tygodnie czekałem na wysłkę,  to chyba jest dość sporo,  zwłaszcza że ma napisane że "wysyłka zazwyczaj po 1 dniu od otrzymania wpłaty na konto".

Napisałem, że po tym terminie oczekuję całej refundacji kosztów i później jak już termin upłyną,  że jestem zawiedziony jego posatawą,  bo starciłem całe  2 tygodnie czasu, mój komputer nadal nie działa, przegapiłęm też inne ofery,  bo w tym czasie nie licytowałem, nie inetresuja mnie jego problemy z zapełnieniem magazynów, bo to jego sprawa jak wystawia coś na aukcji,  to znaczy że to ma i chce sprzedać,  w podanej cenie.

 

Sprzedawca zwrócił mi pieniądze - OK - łaski nie robi  i otworzył sprawę,  że transakcja nie doszła do skutku i podał powód " z palca Że kupujący-Ja  zmienił zdanie,  lub dokonał złego zakupu - errror 

 

To mnie też wkurzyło.  Winę ponosi sprzedawca, ja  zapłaciłem od razu za towar, co w takim wypadku robić ? Poza tym za utracony czas 2 tygodnie i utracone inne okazjie na e-bay chciałbym wystawić mu z czystym sumieniem NEGATYWA,  bo nie lubię takiego niepoważnego podejścia do biznesu.

 

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

jesli zgodziłes sie na zwrot kasy to KAŻDY NEGATYW - WYPARUJE Z KARTY  sprzedawcy .....

 

 

taka polityka ebay (jak spotkasz oszusta i chcesz ostrzec innych   to nie licz ze sprzedawca i ebay na to pozwoli )

 

zwrot kasy / bo np. towaru brak czy odbiega od opisu z aukcji (częściowy zwrot)  ----->  negatyw za długo nie powisi

 

doswiadczenie ==== 4 negatywy wystawione  zaden nie przetrwał dłużej niz 3 miesiące

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań