Jak kupić a następnie zapłacić za kilka przedmiotów jednego sprzedawcy? Krok po kroku.

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem ebay. Chciałam kupić kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy, ale po kliknięciuw "kup teraz" wyświetlają mi się od razu "realizacja transakcji-przejrzyj zamówienie", a potem "zapłać przez PayPal". Dopóki nie zapłacę za przedmiot, nie mam go w "zakupach" na moim koncie w ebay. Nie mam po zakupie żadnej opcji typu"kontynuuj zakupy", żebym mogła wrócić do przedmiotów oferowanych przed danego sprzedającego. Czytałam oczywiście wszystko, co jest napisane w "pomocy", no ale jak mam kliknąć po zakupie opcję "zapłać za wszystkie przedmioty", skoro dopóki nie zapłacę za przedmiot i koszty wysyłki razem przez PayPal, nie mam tych przedmiotów w "zakupionych"? W powiadomieniu ebay też nie mam opcji "zapłać teraz", zresztą ono przychodzi, kiedy opłacę wszystkie koszty. Kontaktowałam się ze sprzedającym w sprawie zakupu kilku jego rzeczy. Za każdy dodatkowy przedmiot u niego jest dopłata 50 p. Sprzedający twierdzi, że mam wszystko dodać do koszyka a następnie zapłacić razem a system sam obliczy mi koszt wysyłki. Jeśli mi się to nie uda to mam zapłacić wszystkie koszty wysyłki a sprzedający zwróci mi różnicę. O wysłaniu faktury nie wspomina. No ale to rodzi moje kolejne pytanie-jakiego "koszyka"?:) Nic takiego nie mam przy kupowaniu. Potrzebuję opisu jak kupić kilka rzeczy a następnie za nie zapłacić krok po kroku i z góry dziękuję:)

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

na ebay.pl niestety nie ma funkcjonalnosci koszyka + sprzedawca prawdopodobnie wymaga platnosci natychmiastowej - otworz te aukcje na ebay.co.uk i tam znajdziesz mozliwosc Add to cart (Dodaj do koszyka) co pozwoli Ci kontynuowac zakupy i zaplacic lacznie

nie zawsze jest koszyk (shopping cart),  podaj link do aukcji jesli mozesz to zobaczymy.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay