Anulowanie transakcji, zwrot pieniędzy na konto paypal, nie pojawienie się pieniędzy na koncie

Witam.

 

Sprawa zamknięta już w marcu jednak wciąż dla mnie nie wyjaśniona.

 

Kupiłem przedmiot płacąć po raz pierwszy za pomocą Paypal, okazało się, że nie działa. Odesłałem go do sprzedawcy. W trakcie powrotu przedmiotu do sprzedawcy wysłałem mailem rachunek za wysyłkę, kwota została mi zwrócona na konto Paypal (otrzymałem maila, z którego zostałem przekierowany na stronę Paypal i musiałem te pieniądze "przyjąć").

 

Sprzedający otrzymał przedmiot, po czym uruchomił sprawę anulowania transakcji na Ebay. Przez moją nieuwagę upłynęło 7 dni, a ja nie zareagowałem, więc sprawa została zakończona. Otrzymałem email od Paypal, iż sprzedający "udzielił zwrotu" pełnego kosztu przedmiotu na moje konto Paypal. 

 

Wchodzę więc na konto a tam... nic. Jedynie pieniądze poprzednio zwrócone za przesyłkę. Po kontakcie telefonicznym otrzymałem nawet potwierdzenie wysłania pieniędzy pod postacią screenshotów z konta paypal kupującego.

 

Pieniędzy nie otrzymałem do dziś, komentarze nie mogę wystawić, bo 60 dni.

Jakieś sugestie, co mogło się stać, na co mam w przyszłości uważać?

 

pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

JAK DLA MNIE PRZeGAPIŁES SPRAWE

 

 do momentu zwrotu całej kwoty  nie można zgadzać się na Anulowanie Tranzakcji - odrzucić

 

anulowanie = tranzakcji nie było 😞

 

pisz do paypala jak tam jak był prowadzony zwrot to cień szansy jest

 

ale jak przez ebay --- to bedzie cieżko

 

jesli sprzedawca uczciwy to może odda twoje pieniądze 😞

1. Poszukaj transakcj uzywajac numeru ze screenshota od sprzedawcy

 

2. Napisz do Paypala zalaczajac screenshoty od sprzedawcy