jak robic zakupy na ebay uk bez adresu w UK

depka_seal
Użytkownik
Hej, bardzo chcialabym kupwac na ebayu brytyjskiem. Wiem, ze czasami sie zgadzaja sprzedawcy wysylac do nas, ale czesto jestem w sytuacji, gdy znajduje dobra okazje i w krytycznym momencie okazuje sie, ze mam zablokowana mozliwosc licytacji. Czyli musze zalozyc konto na adres w UK, tak? Jak sobie radzicie, gdy jednak mieszkacie tu, w PL 🙂 wpisujecie adres cioctki z anglii? :D Wielkie dzieki za info!
Pokaż cały temat
depka_seal
Użytkownik
Hej Shaver, skorzystalam z rady i zalogowalam sie na ebay uk, rzeczywiscie login z pl dziala :) jednak wciaz nie moge u czesci licytowac czyli pewnie chodzi o to, ze czesc sprzedawcow z UK ma zaznaczona opcje, ze wysylaja tylko do UK. zatem osoba zarejestrowana w Polsce nie moze u nich licytowac. nie wszyscy maja zaznaczona opcje, dlatego u czesci Anglikow mozemy kupowac. mnie interesuje jak sobie poradzic z ta opcja. Teraz mam inne pytanie mam normalne polskie konto, podpietego do niego paypala i zakladam sobie konto na adres angielski. Czy ten adres bedzie mi do czegos potrzebny, jakos weryfikowany? musi byc taki sam jak na moim koncie w paypalu? Zastanawiam sie czy moge po prostu podac adres rodziny z UK w rejestracji. Dzieki za odpowiedz! B_B
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań