Ludzie pomocy. Jak zapłacić za przedmiot z chin

Witam! Do rzeczy. Kupiłem u chińczyka coś tam i chciałem zapłacić przez konto paypal jak zawsze, procdura tak jak zwykle z tym że dodatkowo w okienku paypal było wpisanie numeru karty kredytowej której nie posiadam no bo skąd? anulowałem zapłatę bo nie mam karty kredytowej, no ale zakup został i teraz trzeba jakoś zapłacić. Pytanie jak? Wisi wiszę chińczykowi 86 zł i nie wiem jak mu zapłacić. innej obcji nie ma ponowienia zapłaty przez paypal. piszę do niego maila żeby podał dane do paypala to mu zapłacę a on nie podaje tylko odsyła że mogę przez ebay paypalem zapłacić. Ale jak ? nie mam jakiegoś okienka zapłać za przedmiot. Ludzi poratujcie bo nie mam pomysłu

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

Warto zwrócić uwagę, że ebay może podawać inny kurs wymiany waluty niż paypal. Dlatego też należy mieć nadwyżkę pieniędzy na koncie paypal. W momencie, kiedy saldo jest za niskie, paypal nie podaje takiej informacji, tylko od razu przechodzi do okienka podawania danych karty kredytowej.

Nie musisz miec karty aczkolwiek posiadanie jej bardzo ulatwia sprawy na Paypal oraz Ebay.

 

Podlacz konto Paypal do konta bankowego i bedziesz mogl zaplacic od razu. Paypal pobierze odpowiednia ilosc zlotowek z konta bankowego.

Są dwie metody. Środki na koncie PP lub karta. Jeżeli masz na konicie PP wystarczające środki, to możesz zapłacić bez karty.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay