Jak zmienic konto firmowe na prywatne

abcalwaysbeauty
Użytkownik
Witam, Czy jest mozliwosc zmiany konta firmowego na prywatne zarowno na eBay jak i PayPal? Zrezygnowalam z prowadzenia dzialalnosci, wiec konta firmowe sa mi nie potrzebne, nie ma jednak takich opcji, bym zrobila to samodzielnie. Czy musze po prostu zamknac oba konta i otworzyc ponownie juz jako prywatne? I nastepna sprawa, mi osobiscie status" konto firmowe" nie przeszkadza, nie chce miec jednak zadnych nieprzyjemnosci, ze np, nie rozliczam sie potem z fiskusem itp. Ktos ma jakies doswiadczenia?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Witaj abcalwaysbeauty! W przypadku konta PayPal to istnieje możliwość posiadania dwóch kont jedno prywatne oraz jedno firmowe. Zachęcam jednak do potwierdzenia tej informacji w samym serwisie PayPal. Odnośnie zmiany konta firmowego eBay na konto prywatnie to niestety nie ma takiej możliwości. W takim wypadku można otworzyć nowe konto do celów prywatnych a konto firmowe pozostawić otwarte. Jeżeli nie ma sprzedaży serwis nie pobiera opłaty za posiadanie konta. W razie dodatkowych pytań, chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam.
A co zrobić jeśli mam konto firmowe a przy próbie zamknięcia proszą mnie o zamknięcie subskrypcji, wchodzę w menu subskrypcji a tam nie ma żadnej do zamknięcia bo żadnej nie używam i nadal nie mogę zamknąć konta.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań