Jak usunąć konto z ebay ?

judam-pl
Użytkownik
Kiedys zalozylem sobie inne konto na ebay.de a teraz jak juz jest ebay.pl to zalozylem nowe. Jak moge skasowac stare konto?? Nikt do tej pory nawet na alt.pl.ebay nie potrafili mi odpowiedziec na to pytanie, wiec moze ktos z administratorow to przeczyta i mi odpowie jak skasowac konto ?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

maajka2222
Użytkownik
Jak zamknąć konto w serwisie eBay Cenimy uczestnictwo użytkowników w społeczności eBay i mamy nadzieję, że zanim zdecydujesz się zamknąć swoje konto, skontaktujesz się z nami, aby wspólnie rozwiązać zaistniałe problemy. Uwaga: Jeśli zamkniesz swoje konto, nie będzie go można otworzyć ponownie. Co chcesz zrobić? Zamknąć konto sprzedającego Zamknąć Sklep eBay Zamknąć konto PayPal Trwale zamknąć konto eBay Zamykanie konta sprzedającego Aby zamknąć konto sprzedającego, skontaktuj się z nami w celu usunięcia informacji o karcie kredytowej, której używamy na potrzeby naliczania opłat. Sprawi to, że Twoje konto sprzedającego stanie się nieaktywne. Zanim usuniemy te informacje, naliczone mogą zostać opłaty za trwające jeszcze aukcje. Pamiętaj o anulowaniu wszystkich swoich subskrypcji, takich jak Zaawansowany menedżer sprzedaży lub Sklepy eBay. Aby zamknąć konto sprzedającego lub usunąć informacje o karcie kredytowej, skontaktuj się z nami. Zamykanie Sklepu eBay Aby zamknąć Sklep eBay: Przejdź do strony Mój eBay, klikając przycisk Mój eBay znajdujący się u góry każdej strony serwisu eBay. Możesz zostać ponownie poproszony o zalogowanie się. W lewej kolumnie, w sekcji Moje konto kliknij łącze Subskrypcje. W obszarze Aktywne subskrypcje kliknij łącze Anuluj subskrypcję odnoszące się do Sklepów eBay. Przed zakończeniem subskrypcji pojawi się prośba o potwierdzenie decyzji. Uwaga: Niewykorzystana część opłaty subskrypcyjnej zostanie automatycznie zwrócona na saldo Twojego konta sprzedającego, a wszystkie aukcje Sklepu zostaną zakończone. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zamykaniu Sklepu eBay, skontaktuj się z nami. Zamykanie konta PayPal Uwaga: Po zamknięciu konta PayPal stracisz możliwość: korzystania z systemu PayPal jako formy płatności w swoich aukcjach, dokonywania zakupów za pomocą systemu PayPal, przeglądania historii swojego konta PayPal. Aby zamknąć konto PayPal: Zaloguj się na swoim koncie PayPal. Kliknij zakładkę Profil. W kolumnie Informacje o koncie kliknij łącze Zamknij konto. Kliknij przycisk Kontynuuj. Kliknij przycisk Zamknij konto. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zamykaniu konta PayPal, skontaktuj się z działem obsługi klienta PayPal. Trwałe zamykanie konta eBay Pamiętaj, że jeśli trwale zamkniesz swoje konto, nie będziesz mógł otworzyć go ponownie. Aby trwale zamknąć konto w serwisie eBay, prześlij formalną prośbę o zamknięcia konta. Możesz zostać poproszony o zalogowanie się. Przed zamknięciem konta przejrzyj poniższe uwagi. Uwagi: Okres oczekiwania – Jeśli wystawiałeś lub licytowałeś ostatnio dowolne przedmioty, serwis eBay wymaga 180-dniowego okresu oczekiwania przed zamknięciem konta. W okresie oczekiwania nie możesz licytować, kupować, wystawiać przedmiotów ani zmieniać swoich informacji kontaktowych, ale wciąż masz dostęp do informacji o swoim koncie. Potwierdzenie o zamknięciu konta – Po upłynięciu okresu oczekiwania otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą, że Twoje konto zostało zamknięte. Nie będziesz już wtedy mieć dostępu do żadnej części serwisu eBay, która wymaga posiadania konta, a Twoja karta opinii nie będzie już dostępna dla innych użytkowników. Konto zawieszone – Zawieszonego konta nie możńa zamknąc do momentu wyjasnienia wszystkich związanych z nim sporów i problemów. Saldo konta – Sprawdź, czy Twoje konto nie jest zadłużone i ureguluj wszystkie opłaty. Opinie – Po zamknięciu konta opinie wystawione przez Ciebie innym użytkownikom nie zostaną usunięte. Jeśli nazwa użytkownika jest Twoim adresem e-mail, możesz zmienić nazwę użytkownika przed zgłoszeniem żądania zamknięcia konta. Przechowywanie danych – Serwis eBay przechowuje informacje osobowe zgodnie z naszą polityką prywatności.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay