Jak sie zarejstrowac na ebay.de???????

danielc7769
Użytkownik
Jak mam sie zarejstrowac na niemieckim ebay jak nie mam obwatelstwa niemieckiego???????Pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (11)

Odpowiedzi (11)

Dobry wieczór, też chciałem się dowiedzieć JAK ZAŁOZYC KONTO???????

Czyja piszę po Polsku ? Czy ja piszę do Polaków? TAK

Po co ci wypowiadający zajmuja sobie i komus czas? NIE wiem

Odpowiedź,,,,,Jeśli nie chcesz komuś pomóc , TO PRZYNAJMNIEJ NIE PRZESZKADZAJ

CO ZA NAROD   ......

romciacha
Użytkownik
A dlaczego musisz sie na niemieckim rejestrowac?Ja jestem zarejestrowana na angielskim co nie przeszkadza mi chodzic czy sprzedawac na polskim czy jakimkolwiek innym- jesli tylko bede umiala przeczytac 🙂 Czego nie daje polski ebay, a daje ci niemiecki?. Ebay jest ogolnoswiatowy, tylko w roznych jezykach serwowany.Jesli jestes zarejestrowany na polskim, wchodzac na niemiecki czy jakikolwiek inny -wpisujesz swoje imie i haslo i jestes zalogowany.A zeby sprzedawac na swiecie musisz akceptowac PayPal. Nie sadze zebys na te same detale mogl sie na Niemieckim zarejestrowac- jesli jestes zarejestrowany juz raz na polskim. Pozdrawiam

1111111111

Wysłano 

 

Pierwsze słyszę że trzeba mieć obywatelstwo. Musieli niedawno wprowadzić...

Jeśli jest tak faktycznie to zarejestruj się w kraju gdzie masz obywatelstwo. Twój ID i hasło będą ważne na każdym ebay

Kiermasz124

forumyabe
Użytkownik
Hi, chyba ktos tu myli pojecia, chodzi o rejestracje na ebay.de, a nie o sprzedawanie na ebay.de! pozdrowienai.
Sprzedaje na niemieckim Ebay i nie mam tam ani adresu ani konta.
forumyabe
Użytkownik
Hi, jezeli chcesz sprzedawac na niemieckim ebay, musisz miec konto w niemieckim banku i adres w Niemczech, na ktory ebay przysle ci kod, dzieki ktoremu mozesz uruchomic swoj Nick na ebay.de Przy meldowaniu musisz wybrac ten kraj, w ktorym chcesz sie zameldowac, tzn. Deutschland. jezeli wybierzesz Polen, bedziesz automatycznie przerzucony na ebay Polska. Pozdrowienia.
lukweg
Użytkownik
nie prawda nie potrzebny jest adres zamieszkania w Niemczech
forumyabe
Użytkownik
Hi, musisz miec: -konto w niemieckim Banku (zeby placic oplaty za wystawianie i prowizje za sprzedany towar), placenie przez PayPal jest w Niemczech niedostepne. -adres zamieszkania w Niemczech.
lukweg
Użytkownik
To ze nie masz obywatelstwa nic nie przeszkadza.. Rejestrujesz sie podobnie jak na polskim i wszystko odbywa sie bezproblemowo..
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay